36504
MUTFAK TADİLATI

 

 

KAPAK ÇEŞİTLERİMİZ 

 • ÇİZİLMEZ AKRİLİK
 • AKRİLİK PANEL
 • HİGH GLASS KAPLAMA PANEL 
 • PARLAK MEMBRAN
 • MAT MEMBRAN
 • 2 MM PVC BANTLAMA 

İÇ İSKELET STANDARDIMIZ 1.SINIF PARLAK MDF 'DİR
MOBİLYA AKSESUARLARI KONUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ SKALA MOBİLYA MALZEMELERİDİR. 


MUTFAK İÇİNDEKİ KOMPLE SU-ELEKTRİK TESİSATI
KIRIM MOLOZLAMA İŞLEMLERİ
ARATAŞ - BOYA - TAVAN KAPLAMASI ÇALIŞMALARI 
MUTFAK DOLABI TERMİN VE MONTAJ AŞAMALARI
TEZGAH TÜRÜ SEÇİMİ VE MONTAJI UZMAN PERSONELİMİZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. 

SON KONTROLLER TARAFIMIZDAN YAPILIR. İŞ USTALARDAN EKSİKSİZ TESLİM ALINIR VE SİZE EKSİKSİZ TESLİM EDİLİR. 


AKRİLİK KAPAK DOLAPLAR

Akrilik Mutfak Dolaplarının Avantajları

 •  Çizilmeyen kapaklardır.
 • Suya karşı dayanıklıdır.
 • Kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
 • Çok iyi bir kaliteye sahiptirler.
 • Parlak ve mat olarak iki guruba ayrılı ve seçim hakkın özelliği tanırlar.
 • Parlak malzeme, ayna gibi çok şık durmaktadır.

 Akrilik kapaklar, ayna kadar parlak kapak türüdür. Parlaklığı ve pürüzsüz yüzeyi ile hem şık hem kaliteli bir görüntü sağlamaktadır. Şık ve modern mutfağa sahip olmak isteyenler için en ideal modeldir. Ayrıca en dayanıklı kapak olarak bilinmektedir.

 Ham MDF levhanın üzerine, akrilik parlak folyonun lamine edilmesiyle yapılan bir üründür. Hijyenik olması ve ayna parlaklığı gibi çok parlak bir yüzeye sahip olması tercih nedenlerindendir. Akrilik kapak, genellikle mobilya dekorasyon işiyle uğraşanlar, iç mimarlar ve marangozlar tarafından sıklıkla kullanılır. Yüzeyinin parlak ve ışıl ışıl olması nedeniyle, mutfak ve banyo dolaplarının kapaklarında, televizyon ünitesi, dolap kapağı ve ışık bandı üretimlerinde de kullanılır. Özellikle, çok fazla kullanımı olan mutfak ve banyo dolaplarının kapaklarının en çok tercih edilen şeklidir. Bir mutfak dolabında akrilik kapak kullanıldığında, granit bir tezgah, inox tarzındaki beyaz eşyalar ve aksesuarlar ile bir bütün oluşturduğunda, oldukça göz alıcı bir görünüm sağlamaktadır. Yine aynı şekilde, banyo dolaplarında da bu nedenlerden dolayı tercih edilmektedir.
Akrilik kapakların hijyenik, suya, neme karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olması da uygulandığı yere değer katmaktadır. Günümüzde akrilik malzemeden mamul kapaklar, modern tarzda inşa edilen konutlarda ve işyerlerinde özellikle talep görmektedir. İnsanlar artık yaşam alanlarında soluk, donuk ve eski tarz görüntülü mutfaklardan veya banyolardan haz almamakta, trend oluşturmuş olan akrilik kapaklı modelleri seçmektedirler. Birkaç yıl öncesine kadar, mobilya sektöründe profil kapak uygulamaları oldukça revaçtaydı. Mobilya ve dekorasyon piyasasında bu tarz üretim yapan çok üretici bulunuyordu ve sektörde herhangi bir katma değer sağlamamaya başlamıştı. Akrilik kapak seçeneğinin sektöre girmesi ile dekorasyon firmaları veya mobilyacılar, akrilik kapağa bir kurtarıcı edasıyla sarıldılar.

 
MEBRAN KAPAK DOLAPLAR

Membran mutfaklar, kaplama ve lake mutfaklara göre daha uzun ömürlüdür. Mesala uzun süre kullanılan lake mutfağın, boyasında sararma ve solma görülebilir. Bunun için tekrar lake kapağı boyatmanız gereklidir ve bu da masrafa yol açacacaktır. Membran kapakların daha kaliteli ve uzun süre kullanılır olması, ekstra masrafları ortadan kaldıracaktır. Membran mutfak dolapları modelleri, suya da son derece dayanıklıdır. Belirli bir zaman sonra şişme ve kabarma yapmaması, dikkate değer özelliği arasında bulunmaktadır. Membran mutfak dolapları, ayrıca üzerinde bakteri tutmaz. Sağlık açısından önemli bir konudur, bu. Yine aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü'nün de onayını almıştır.

Farklı beğenilere hitap eden membran mutfak modelleri, hem mat hem de parlak yüzeyli olarak satışa sunulmaktadır. Birçok renk çeşitinin de membran mutfak dolabı kapaklarına uygulanması da zor beğenenler ve yenilik arayanlar için idealdir. Şöyle ki, sadece renk değişimi bile mutfağınıza yenilik katabililirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda iç mimarlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir membran mutfak dolapları. Demin bahsettiğimiz özellikler, bu mutfağın değerini oldukça arttırmaktadır. Ve bu yüzden seçimi bu kadar çok olmaktadır. Günümüzde, piyasada olan mutfakların çoğu da bu membran teknolojisinden faydalanmıştır.